Spider-Man: The Animated Series Forum

Takip Et
  • Devam Ediyor
  • Ortalama 20 dakika
  • Aksiyon / Fantastik / Komedi / Macera / Süper Güç
Peter Benjamin Parker'ın gizli kimliği olan Örümcek Adam, Marvel Comics'e bağlı Stan Lee ve Steve Ditko tarafından yaratılmış kurgusal bir kahramandır. İlk kez Marvel Comics'in "Amazing Fantasy" isimli çizgi romanının 15. sayısında 1962 yazında ortaya çıkmıştır. O günden bu yana, dünyanın en popüler süper kahramanları arasındadır. Örümcek Adam, kendi duygusal ve kişisel problemlerini süper güçleriyle çözemeyen, süper güçlerinin çoğu zaman ilişkilerini olumsuz yönde etkilediği bir kahramandır. Kariyerinin ilk yıllarında "Daily Bugle" gazetesine Örümcek Adam fotoğrafları satarak yaşamını sürdürmüş ve adını yaygınlaştırmıştır. Birçok sorunu olmasına karşın, suçla mücadeleye büyük önem atfeder. Örümcek Adam'ın amcası Ben Parker'dan aldığı ilkesi "Büyük güç büyük sorumluluk getirir"dir. Bu ilke, tüm çizgi romanın temel konusunu özetler. Örümcek Adam karakterinin insani boyutları ve yaşadığı iç çatışmalar çizgi romanının popülerliğini artırmıştır.
2 ay önce
Ne zaman tekrar yayına girecek acaba? Koleksiyonumda 3.sezon içinde eksikler vardı :/ Sadece de sizin sitenizden ulaşabiliyordum :/
5 ay önce
Merhaba @Tudek, Playerımızla alakalı bir problemden dolayı CartoonTR player çalışmamaktadır. En kısa sürede bu sorunu düzeltmek için çalışıyoruz.
5 ay önce
Merhabalar Spider-Man: The Animated Series(1994) serisinde "Error Loading media: File could not be played" hatasıyla karşılaşıyorum. Umarım kısa zamanda düzeltirsiniz teşekkürler... :)
8 ay önce
@osmanerenapaydin evet yayınlanacak.
8 ay önce
Bu siteyi sevdim, Spiderma nın eski serisini ararken burayı buldum, mükemmel bir site, bu serinin tüm sezonları yayımlanacak mı?
9 ay önce
@MasumSeyirci evet yayınlayacağız. Beklemede kalın. Dizileri takip ve izlenme sıralarına göre öncelikli olarak ekliyoruz. Sırası gelince bu seride tamamlanacaktır.
9 ay önce
Diğer sezonları yayınlayacak mısınız?
9 ay önce
ŞOK OLDUM